2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Doposażenie kanału w pompowni P2 w dwie pompy śrubowe w 6 i 7 kanale dopływowym” na terenie Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, remont koryt, wykonanie kompletnego układu zasilania i sterowania oraz dostawa, montaż i uruchomienie dwóch pomp śrubowych typu „Archimedesa” na stanowisku nr 6 i 7 w pompowni P2 na terenie Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód w Gdańsku
Vorherige Bekanntmachung: 368655-2025
Interne Kennung: ZP/60/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0001