See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinska oprema za Zavod za urologiju
Beschreibung: Medicinska oprema za potrebe Zavoda za urologiju.
Interne Kennung: 166-2026-URO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stup za laparoskopsku kirurgiju
Beschreibung: Stup za laparoskopsku kirurgiju za potrebe Zavoda za urologiju.
Interne Kennung: 166-2026-URO-1
Los: LOT-0002
Titel: Ultrazvuk s konveksnom, linearnom i bi plane rektalnom sondom uz fuzijsku nadogradnju
Beschreibung: Ultrazvuk s konveksnom, linearnom i bi plane rektalnom sondom uz fuzijsku nadogradnju za potrebe Zavoda za urologiju
Interne Kennung: 166-2026-URO-2