2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky vybraných zariadení počítačovej techniky pre KU v Ružomberku
Beschreibung: Predmetom zákazky je výber troch dodávateľov, s ktorými verejný obstarávateľ podpíše Rámcovú dohodu na dodávku vybraných zariadení počítačovej techniky pre KU v Ružomberku a to na obdobie dvoch rokov. Výsledkom tohto verejného obstarávania teda bude podpis Rámcovej dohody s troma úspešnými uchádzačmi. Viac informácií je uvedených v Súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 2026/KU/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 33195100 Monitoren, 30232100 Drucker und Plotter, 30234000 Speichermedien, 30237240 Webkamera, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 32420000 Netzausrüstung, 30237200 Computerzubehör, 48820000 Server, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 33195100 Monitoren, 30232100 Drucker und Plotter, 30234000 Speichermedien, 30237240 Webkamera, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 32420000 Netzausrüstung, 30237200 Computerzubehör, 48820000 Server, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket