2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een architect voor het ontwerpen van 5 woningen voor residentiële opvang voor personen met een meervoudige ondersteuningsnood.
Beschreibung: Ontwerp van 5 woningen voor residentiële opvang voor personen met een meervoudige ondersteuningsnood en de opvolging van de bouwwerken. Dit omvat: architectuur, ingenieur stabiliteit, ingenieur technieken, EPB verslaggever en veiligheidscoördinator en interieurstudie van de niet-casco delen: keukeninrichting en vast meubilair.
Interne Kennung: 2025036
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025036 - 1
Beschreibung: Aanstellen van architect
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen