536980-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Reinigungsdienste – Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a, nabava po grupama, ponovljena nabava za 9 grupa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a, nabava po grupama, ponovljena nabava za 9 grupa
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a po grupama, ponovljena nabava za 9 grupa
Interne Kennung: VN 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PU BJELOVAR
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU BJELOVAR
Interne Kennung: VN 2-1
Los: LOT-0002
Titel: PU ČAKOVEC
Beschreibung: Nabave usluga čišćenja ureda PU ČAKOVEC
Interne Kennung: VN 2-2
Los: LOT-0004
Titel: PU GOSPIĆ
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU GOSPIĆ
Interne Kennung: VN 2-4
Los: LOT-0006
Titel: KRAPINA
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU KRAPINA
Interne Kennung: VN 2-6
Los: LOT-0007
Titel: PU KRIŽEVCI
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU KRIŽEVCI
Interne Kennung: VN 2-7
Los: LOT-0011
Titel: PU PULA
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU PULA
Interne Kennung: VN 2-11
Los: LOT-0015
Titel: PS SPLIT
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PS SPLIT
Interne Kennung: VN 2-15
Los: LOT-0017
Titel: PU VARAŽDIN
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU VARAŽDIN
Interne Kennung: VN 2-17
Los: LOT-0022
Titel: PS ZAGREB
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PS ZAGREB
Interne Kennung: VN 2-22