See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centar za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb - nabava opreme za prostor Centra u Ilici
Beschreibung: Predmet nabave su kuhinjska oprema, namještaj, oprema te IKT oprema za potrebe Centra za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb-za prostor Centra u Ilici. Detaljniji opis predmeta nabave nalazi se u Troškovniku za Grupu 1 - Kuhinjska oprema i Troškovniku za Grupu 2 - Namještaj, oprema i IKT oprema koje je izradio URED OVLAŠTENE ARHITEKTICE TEA HELMAN JUKIĆ, ANTE MIKE TRIPALA 14, 10000 ZAGREB, MB: 80090796.
Interne Kennung: JN-U-2026-7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 - Kuhinjska oprema
Beschreibung: Kuhinjska oprema za potrebe Centra za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb.
Interne Kennung: JN-U-2026-7-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 - Namještaj, oprema i IKT oprema
Beschreibung: Namještaj, oprema i IKT oprema za potrebe Centra za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb.
Interne Kennung: JN-U-2026-7-2