537010-2026 - Ergebnis
Estland – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Maakorraldustööd riigiteede jagamiseks Saku vallale ja munitsipaalteede jagamiseks Saku vallalt Transpordiametile
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maakorraldustööd riigiteede jagamiseks Saku vallale ja munitsipaalteede jagamiseks Saku vallalt Transpordiametile
Beschreibung: Maakorraldustööd riigiteede jagamiseks Saku vallale ja munitsipaalteede jagamiseks Saku vallalt Transpordiametile vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313153-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000