See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa aparatury i sprzętu medycznego do Poradni Kardiologicznej"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do miejsca wskazanego przez Zamawiającego fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu medycznego wraz z aparaturą w postaci: 1) Zestaw holterowski z wyposażeniem – 1 szt. 2) Rejestrator ciśnienia tętniczego krwi i Holter RR z osprzętem – 5 szt. obejmująca również montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie praktycznej obsługi dostarczonego sprzętu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz graniczne parametry techniczne wymagane przez Zamawiającego zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz szczegółowy oferty. Oferowany sprzęt musi spełniać wszystkie minimalne wymagania określone w załączniku, niespełnienie któregokolwiek z wymaganych parametrów skutkuje odrzuceniem oferty
Interne Kennung: ZP/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa aparatury i sprzętu medycznego do Poradni Kardiologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do miejsca wskazanego przez Zamawiającego fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu medycznego wraz z aparaturą w postaci: 1) Zestaw holterowski z wyposażeniem – 1 szt. 2) Rejestrator ciśnienia tętniczego krwi i Holter RR z osprzętem – 5 szt. obejmująca również montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie praktycznej obsługi dostarczonego sprzętu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz graniczne parametry techniczne wymagane przez Zamawiającego zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz szczegółowy oferty. Oferowany sprzęt musi spełniać wszystkie minimalne wymagania określone w załączniku, niespełnienie któregokolwiek z wymaganych parametrów skutkuje odrzuceniem oferty.
Interne Kennung: Dostawa aparatury i sprzętu medycznego do Poradni Kardiologicznej