537072-2025 - Wettbewerb
Polen – Gelenklastwagen – Dostawa ciągnika siodłowego z naczepą
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ciągnika siodłowego z naczepą
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika siodłowego z naczepą wraz z wyposażeniem oraz przeszkolenie osób do obsługi samochodu dla Komendy Miejskiej PSP w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungMK.2370.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133000 Gelenklastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223100 Sattelanhänger, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 42415110 Gabelstapler
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem.