See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OGŁOSZENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO W TRYBIE KONKURSU OFERT NA UDZIELANIE KOMPLEKSOWYCH ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH
Beschreibung: udzielanie kompleksowych świadczeń zdrowotnych w zakresie chirurgii onkologicznej przez lekarzy specjalistów (ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii piersi) obejmujące: udzielanie świadczeń zdrowotnych, okazjonalne pełnienie dyżurów medycznych, realizację zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii onkologicznej (jako główny operator, asysta), udział w Wielodyscyplinarnych Zespołach Terapeutycznych w ramach Karty Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego, przeprowadzanie konsultacji lekarskich na wezwanie lekarza kierującego ŚCO w Klinice Chirurgii Onkologicznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii SPZOZ w Kielcach ul. Artwińskiego 3, 25-734 Kielce. (Kod CPV 85121200-5: Specjalistyczne usługi medyczne, kod CPV 85121300-6: specjalistyczne usługi chirurgiczne).
Interne Kennung: IDP.0245.36.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: idp.0245.36.2025