See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga stručne podrške u okviru provedbe projekta „Potpora razvoju i implementaciji strateških formata provedbe – SP4EUSAIR“
Beschreibung: Predmet nabave je usluga stručne podrške za razvoj strateških projekata u okviru EUSAIR projekta „Potpora razvoju i implementaciji strateških formata provedbe“ (SP4EUSAIR) za što je potrebno angažirati 7 (sedam) ključnih stručnjaka iz različitih područja koji će provoditi aktivnosti projekta
Interne Kennung: OP-U-102/24
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste