See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliwa wodorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa wodorowego dla autobusów napędzanych wodorem w lokalizacji oraz przy sposobie dystrybucji wskazanym przez Zamawiającego w ilości do 25 000 kg.
Vorherige Bekanntmachung: 445013-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111600 Wasserstoff
5. Los
Los: LOT-0001