2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa implantów do endoprotez oraz dodatkowego asortymentu wyrobów medycznych do Szpitala Powiatowego w Kętrzynie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów do endoprotez wraz z oprzyrządowaniem oraz dodatkowego asortymentu wyrobów medycznych, w podziale na 9 części/ Pakietów. Oferowane produkty, a także użyczone narzędzia do prowadzenia zabiegów posiadają odpowiednie dokumenty aktualne dla przedmiotowego postępowania oraz mogą być stosowane w służbie zdrowia zgodnie z Ustawą dla wyrobów kwalifikowanych jako wyroby medyczne zgodnie z ustawa z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). Wykonawca ponadto oświadcza, że oferowane Produkty kwalifikowane jako wyroby medyczne, zostały wprowadzone do obrotu i stosowania na terenie Polski, zgodnie z postanowieniami tej Ustawy i ustaw powiązanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa Pakietami: Pakiet 1 ENDOPROTEZY TOTALNE STAWU BIODROWEGO Pakiet 2 ENDOPROTEZY I ZESPOLENIA DO ZŁAMAŃ SZYJKI KOŚCI UDOWEJ. SPACERY DO ZABIEGÓW REWIZYJNYCH. Pakiet 3 ENDOPROTEZA STAWU KOLANOWEGO Pakiet 4 PŁYTY I GWOŹDZIE SPECJALISTYCZNE I Pakiet 5 KOTWICE DO REKONSTRUKCJI ŚCIĘGIEN Pakiet 6 MATY PRZECIWPYŁOWE Pakiet 7 PRZESZCZEPY KOSTNE Pakiet 8 DRENY WIELORAZOWE DO POMPY HYSTEROFLOW OLYMPUS II Pakiet 9 CEMENT KOSTNY
Interne Kennung: 27/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W ocenie Zamawiającego, będącej wynikiem wnikliwej analizy całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składnia ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest całkowicie uzasadnione i nie wpłynie negatywnie na możliwość udziału w postępowaniu przez potencjalnych wykonawców. Tym samym, za spełnione należy uznać przesłanki, od których zależy możliwość skorzystania z uprawnienia do skrócenia terminu składania ofert w przetargu nieograniczonym na wykonanie ww. zadania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141640 Dränvorrichtungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33600000 Arzneimittel, 33697110 Knochenzemente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Biodro
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Udo
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0003
Titel: Kolano
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Gwoździe
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Kotwice
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Maty
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0007
Titel: Przeszczepy
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0008
Titel: Dreny
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0009
Titel: Cement
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente