2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego do poradni gastroenterologicznej, okulistycznej i kardiologicznej w ramach projektu „Inwestycje w infrastrukturę, sprzęt i wyposażenie AOS zmierzające do odwracania piramidy świadczeń w SP ZOZ MSWiA w Gdańsku”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego wg poniższego zestawienia: 1. pHmetr - zestaw rejestracji impedancji wyposażone w urządzenie AIRflow oraz stację notebook - 1 zestaw 2. Spektralny Tomograf Komputerowy z wbudowaną funduskamerą - 1 zestaw 3. Perymetr okulistyczny - 1 zestaw 4. Lampa szczelinowa z przystawką cyfrową - 1 zestaw 5. Autorefraktokeratometr z tonometrem i pachymetrem w zestawie z kasetą szkieł i oprawą próbną - 1 zestaw 6. Unit okulistyczny z foropterem elektronicznym i panelem optotypów LCD - 1 zestaw 7. Rejestrator długotrwałych zapisów EKG - 8 szt. 8. Rejestrator ciśnienia - 8 szt.
Interne Kennung: 39/2026/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: pHmetr - zestaw rejestracji impedancji wyposażone w urządzenie AIRflow oraz stację notebook
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Spektralny Tomograf Komputerowy z wbudowaną funduskamerą
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Perymetr okulistyczny
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Lampa szczelinowa z przystawką cyfrową
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Autorefraktokeratometr z tonometrem i pachymetrem w zestawie z kasetą szkieł i oprawą próbną
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Unit okulistyczny z foropterem elektronicznym i panelem optotypów LCD
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Rejestrator długotrwałych zapisów EKG
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Rejestrator ciśnienia
Menge: 2 Stück