537150-2026 - Auftragsänderung
Slowakei – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Vypracovanie realizačných projektových dokumentácií pre vybrané úseky vodných tokov Morava, Tisa a Dunaj a súvisiace práce II
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vypracovanie realizačných projektových dokumentácií pre vybrané úseky vodných tokov Morava, Tisa a Dunaj a súvisiace práce II
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky sú projekčné práce v rozsahu vypracovania 3 realizačných projektových dokumentácií pre stavebné povolenie s podrobnosťou realizačného projektu a súvisiace práce pre komplexnú revitalizáciu vybraných úsekov vodných tokov Morava, Tisa a Dunaj (v úseku Sap – Číčov). Podrobný opis predmetu zákazky a jeho technická špecifikácia je uvedený v Prílohe 1.
Interne Kennung: 29553/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie na revitalizáciu rieky Morava od rkm 20 po rkm 0 a súvisiace práce II
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky sú projekčné práce v rozsahu vypracovania realizačnej projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie s podrobnosťou realizačného projektu a súvisiace práce pre komplexnú revitalizáciu vybraného úseku vodného toku Morava od rkm 20 po rkm 0. Podrobný opis predmetu zákazky a jeho technická špecifikácia je uvedený v Prílohe 1.
Interne Kennung: časť2_29553/2024
Los: LOT-0003
Titel: Vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie na revitalizáciu toku rieky Tisa, jej mŕtveho ramena Mŕtva Tisa a súvisiace práce II
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky sú projekčné práce v rozsahu vypracovania realizačnej projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie s podrobnosťou realizačného projektu a súvisiace práce pre komplexnú revitalizáciu vybraného úseku vodného toku rieky Tisa, jej mŕtveho ramena Mŕtva Tisa. Podrobný opis predmetu zákazky a jeho technická špecifikácia je uvedený v Prílohe 1.
Interne Kennung: časť3_29553/2024