See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování toalet v síti pražského metra II - koncese
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr provozovatele pro zajištění provozování a obsluhy veřejných toalet v pražském metru na linkách A, B a C, a to pro každou linku zvlášť (viz čl. 3.8 této zadávací dokumentace). Provozování veřejných toalet bude spočívat především v pravidelném úklidu veřejných toalet vč. sanitace, ve výběru vstupného a v běžných a pravidelných údržbách a opravách veškerého vybavení a zařízení prostor veřejných toalet na náklady vybraného dodavatele. Příjmy z provozování veřejných toalet ve výši 20,- Kč vč. DPH za jeden vstup náleží v plné výši provozovateli veřejných toalet. Provozovatel veřejných toalet bude dále na své náklady hradit spotřebu vodného/stočného a energií, a to zadavateli, přičemž přehled současných nákladů na provoz veřejných toalet ve stanicích metra tvoří Přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Provozovatel bude oprávněn k případnému doplňkovému prodeji předem vymezených druhů zboží. Podrobnější vymezení předmětu veřejné zakázky je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace, a to především v Příloze č. 8, jejíž součástí je návrh smlouvy (dále jen „návrh smlouvy“). Informace uvedené v zadávací dokumentaci mají účastníkům mj. umožnit vytvořit si představu o předpokládaném budoucím předmětu plnění a případně posoudit vhodnost řešení, které zadavatel v době zpracování zadávací dokumentace taktéž předpokládá. Právě uvedené bude zahrnovat možnost účastníků vyjádřit se (učinit „reakci“) k zadavatelem předpokládaným požadavkům, které zadavatel může vzít následně v potaz při zpracování finální zadávací dokumentace k veřejné zakázce. Účastníci jsou pro tyto účely a pro účely jednání se zadavatelem v dialogové fázi povinni zpracovat návrh řešení (dále jen „Návrh řešení“), o němž bude jednáno v rámci těchto jednání s jednotlivými účastníky. Obsahové náležitosti Návrhu řešení jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a mohou být upřesněny v průběhu zadávacího řízení. Návrh řešení předloží účastníci zadavateli před prvním jednání v dialogové fázi, a to v termínu, který stanoví zadavatel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Provozování toalet v síti pražského metra II - koncese - část (A)
Interne Kennung: část (A)
Los: LOT-0003
Titel: Provozování toalet v síti pražského metra II - koncese - část (C)
Interne Kennung: část (C)
Los: LOT-0002
Titel: Provozování toalet v síti pražského metra II - koncese - část (B)
Interne Kennung: část (B)