See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OGŁOSZENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO W TRYBIE KONKURSU OFERT
Beschreibung: Udzielanie kompleksowych świadczeń zdrowotnych w zakresie radioterapii onkologicznej przez lekarzy specjalistów w Klinice/Dziale Radioterapii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii SPZOZ w Kielcach ul. Artwińskiego 3, 25-734 Kielce. (Kod CPV 85121200-5: Specjalistyczne usługi medyczne).
Interne Kennung: IDP.0245.13.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część A
Beschreibung: kompleksowe świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie radioterapii onkologicznej, obejmujące udzielanie świadczeń zdrowotnych w wymiarze nie mniejszym niż 150 godzin do maksymalnie 230 godzin miesięcznie, udział w Wielodyscyplinarnych Zespołach Terapeutycznych w ramach Karty Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego, przeprowadzanie konsultacji lekarskich na wezwanie oraz pełnienie funkcji Kierownika Kliniki/Działu.
Interne Kennung: IDP.0245.13.2024 cz. A
Los: LOT-0002
Titel: część B
Beschreibung: kompleksowe świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie radioterapii onkologicznej obejmujące udzielanie świadczeń zdrowotnych w wymiarze nie mniejszym niż 150 godzin do maksymalnie 230 godzin miesięcznie, udział w Wielodyscyplinarnych Zespołach Terapeutycznych w ramach Karty Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego, przeprowadzanie konsultacji lekarskich na wezwanie oraz pełnienie funkcji Zastępcy Kierownika Kliniki/Działu,
Interne Kennung: IDP.0245.13.2024 cz. B
Los: LOT-0003
Titel: część C
Beschreibung: kompleksowe świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie radioterapii onkologicznej przez lekarzy specjalistów (zapotrzebowanie przez jednego lekarza specjalistę w wymiarze nie mniejszym niż 150 godzin do maksymalnie 230 godzin miesięcznie, udział w Wielodyscyplinarnych Zespołach Terapeutycznych w ramach Karty Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego, przeprowadzanie konsultacji lekarskich na wezwanie.
Interne Kennung: IDP.0245.13.2024 cz. C