See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor de huur van machines op afroep
Beschreibung: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel, voor de looptijd van 48 maanden, voor het leveren van machines op afroep, die ofwel worden geleverd op locatie ofwel worden afgehaald. Het betreft voornamelijk rollend materieel (hoogtewerkers, wielladers, walsen, graafmachines, tuinmachines,…) alsook handgereedschap (slijpschijven, diamantboor, boormachines, breekhamer,…), aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. De opdracht is opgedeeld in volgende vier regionale percelen: - Perceel 1: “Regio Noord: Hoogstraten, Rijkevorsel, Merksplas, Politiezone Noorderkempen, Turnhout, Hulpverleningszone Taxandria, Politiezone Regio Turnhout, Ravels, Oud-Turnhout, Beerse, Milieubedrijf Beerse Merksplas (IOK Afvalbeheer), Vosselaar, Welzijnsvereniging Orion” - Perceel 2: “Regio Zuid: Heist-op-den-berg, Hulshout, Welzijnsvereniging Ter Nethe, Herselt, Westerlo, Laakdal, MBS, Meerhout, Geel, Hulpverleningszone Kempen, Politiezone Geel-Laakdal-Meerhout, Politiezone Zuiderkempen, Politiezone Heist-op-den-berg, IOK, Welzijnszorg Kempen, Maatschap BIG” - Perceel 3: “Regio West: Nijlen, Politiezone Berlaar-Nijlen, Grobbendonk, Welzijnsvereniging De Wijngaard, Herenthout, Vorselaar, Herentals, Lille, Olen, Politiezone Neteland, Welzijnsvereniging St. Anna” - Perceel 4: “Regio Oost: Kasterlee, Retie, Dessel, Mol, Balen, Politiezone Balen-Dessel-Mol, Arendonk, Politiezone Kempen Noord-Oost”
Interne Kennung: 20250113MACH_LB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 43262100 Mechanische Bagger, 43132100 Bohrmaschinen, 44511000 Handwerkzeug, 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huur van machines op afroep_perceel 1
Beschreibung: Regio Noord: Hoogstraten, Rijkevorsel, Merksplas, Politiezone Noorderkempen, Turnhout, Hulpverleningszone Taxandria, Politiezone Regio Turnhout, Ravels, Oud-Turnhout, Beerse, Milieubedrijf Beerse Merksplas (IOK Afvalbeheer), Vosselaar, Welzijnsvereniging Orion
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Huur van machines op afroep_perceel 2
Beschreibung: Regio Zuid: Heist-op-den-berg, Hulshout, Welzijnsvereniging Ter Nethe, Herselt, Westerlo, Laakdal, MBS, Meerhout, Geel, Hulpverleningszone Kempen, Politiezone Geel-Laakdal-Meerhout, Politiezone Zuiderkempen, Politiezone Heist-op-den-berg, IOK, Welzijnszorg Kempen, Maatschap BIG
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Huur van machines op afroep_perceel 3
Beschreibung: Regio West: Nijlen, Politiezone Berlaar-Nijlen, Grobbendonk, Welzijnsvereniging De Wijngaard, Herenthout, Vorselaar, Herentals, Lille, Olen, Politiezone Neteland, Welzijnsvereniging St. Anna
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Huur van machines op afroep_perceel 4
Beschreibung: Regio Oost: Kasterlee, Retie, Dessel, Mol, Balen, Politiezone Balen-Dessel-Mol, Arendonk, Politiezone Kempen Noord-Oost
Interne Kennung: 4