2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na opracowanie koncepcji funkcjonalno-architektonicznej systemu informatycznego do obsługi windykacji należności w Zarządzie Dróg Miejskich w Warszawie
Beschreibung: Konkurs na opracowanie koncepcji funkcjonalno-architektonicznej systemu informatycznego do obsługi windykacji należności w Zarządzie Dróg Miejskich w Warszawie. Konkurs jest dwuetapowy i ograniczony; w Etapie I oceniane są Rozwiązania, a w Etapie II Prace Konkursowe obejmujące demonstracyjny moduł testowy. Autor wybranej Pracy Konkursowej może zostać zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, zgodnie z Regulaminem Konkursu i PPU. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w regulaminie konkursu i jego załącznikach.
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/68/K/1/26
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Konkurs jest dwuetapowy i ograniczony; w Etapie I oceniane są Rozwiązania, a w Etapie II Prace Konkursowe obejmujące demonstracyjny moduł testowy. Autor wybranej Pracy Konkursowej może zostać zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, zgodnie z Regulaminem Konkursu i PPU.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Konkurs na opracowanie koncepcji funkcjonalno-architektonicznej systemu informatycznego do obsługi windykacji należności w Zarządzie Dróg Miejskich w Warszawie. Szczegółowy opis znajduje się w regulaminie konkursu.