See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. sosów, zup, przypraw przetworzonych, kawy, herbaty, miodu nektarowego wielokwiatowego przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 r.
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. sosów, zup, przypraw przetworzonych, kawy, herbaty, miodu nektarowego wielokwiatowego przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy realizowanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej kandydacką z dnia 4.12.2014 r. w sprawie bezpłatnego wyżywienia żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę (Dz. U. 2019 poz. 1604 ze zm.), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2011 r. w sprawie wyżywienia żołnierzy czynnej służby wojskowej (Dz. U. 2019 poz. 1134 ze zm.) i innych aktów prawnych. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na trzy części.
Interne Kennung: 36/ŻYW/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa sosów, zup i przypraw przetworzonych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 1 jest dostawa sosów, zup i przypraw przetworzonych przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15871200 Soßen und Gewürzmischungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 1 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa kawy i herbaty przeznaczonej na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 2 jest dostawa kawy i herbaty przeznaczonej do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 2 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa kawy i herbaty przeznaczonej na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 3 jest dostawa miodu nektarowego wielokwiatowego przeznaczonego do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15831600 Honig
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 3 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej