See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa histeroskopu -3 sztuki oraz wieży endoskopowej -1 sztuka
Beschreibung: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa histeroskopu - 3 sztuki oraz wieży endoskopowej (laparoskopowej) - 1 sztuka. Zamówienie jest podzielone na 2 części. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 oraz 1.2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 335243-2026
Interne Kennung: ZP/22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1-Wieża (endoskopowa) laparoskopowa
Beschreibung: wg załącznika nr 1.1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Histeroskop
Beschreibung: wg załącznika nr 1.2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2