2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli dla KP PSP Wadowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla KP PSP w Wadowicach. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania: 1. Zadanie A - Dostawa mebli podstawowych. 2. Zadanie B – Dostawa mebli metalowych. 3. Zadanie C – Dostawa mebli do zabudowy. 4. Zadanie D – Dostawa pozostałych mebli (krzesła, fotele, sofy i łózka). Wykonawca dostarczy meble zgodne ze specyfikacją opisaną w opisie przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zdań.
Interne Kennung: WZP.2370.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39100000 Möbel, 39131000 Büroregale, 39131100 Archivregale, 39132100 Aktenschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39141000 Küchenmöbel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143112 Matratzen, 39151000 Diverse Möbel, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli dla KP PSP Wadowice - Dostawa mebli podstawowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostarczenie m.in. - systemowego stołu składanego o wymiarach: szerokość - 130 głębokość - 50 cm wysokość - 74 cm, - półek wiszących o wymiarach 150 cm długości i 15 cm głębokości, - stołów, - stolików kawowych o wymiarach: głębokość 70 cm, szerokość 120, wysokość 55 cm, - stołów konferencyjnych, - szafek aktowych, - szaf ubraniowych, - biurek, - kontenerów mobilnych
Interne Kennung: WZP.2370.24.2025 - zadanie A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39100000 Möbel, 39131000 Büroregale, 39131100 Archivregale, 39132100 Aktenschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151000 Diverse Möbel, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39153000 Möbel für Konferenzräume
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli metalowych.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostarczenie m.in. wieszaków wolnostojących na ubrania o wymiarach: wysokość całkowita 172 cm, szerokość całkowita 51 cm, mobilnych segmentów na odzież specjalną, regałów magazynowanych, regałów na węże, szaf ubraniowych, regałów na sprzęt, stołów warsztatowych, szaf gospodarczych, szaf aktowych, sejfu.
Interne Kennung: WZP.2370.24.2025 - zadanie B
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39100000 Möbel, 39131000 Büroregale, 39131100 Archivregale, 39132100 Aktenschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151000 Diverse Möbel, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39141000 Küchenmöbel
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mebli do zabudowy.
Beschreibung: Dostawa mebli do zabudowy. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie, dostarczenie i zamontowanie m.in. szafek wiszących na ładowarki o wymiarach: szerokość 450 cm, głębokość 45 cm, wysokość 45cm, szaf, szafek socjalnych, szafek do kuchni, aneksów kuchennych.
Interne Kennung: WZP.2370.24.2025 - zadanie C
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa pozostałych mebli (krzesła, fotele, sofy i łózka).
Beschreibung: Dostawa pozostałych mebli (krzesła, fotele, sofy i łózka). Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostarczenie m.in. krzeseł konferencyjnych, krzeseł gabinetowych, krzeseł do jadalni, sof, łóżek wraz z materacami.
Interne Kennung: WZP.2370.24.2025 - zadanie D
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39100000 Möbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151000 Diverse Möbel, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143112 Matratzen, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien