2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby MŻWiWPPRL (w organizacji).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45214631 Einbau von Reinräumen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112330 Wiederurbarmachung, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45317400 Elektroinstallationsarbeiten für Filtrieranlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZP.2610.1.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214631 Einbau von Reinräumen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112330 Wiederurbarmachung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45317400 Elektroinstallationsarbeiten für Filtrieranlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45214631 Roboty instalacyjne w zakresie pomieszczeń czystych, 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 45113000 Roboty na placu budowy, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45223800 Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji, 45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu, 45112330 Rekultywacja terenu, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45317400 Instalowanie urządzeń filtrujących, 45320000 Roboty izolacyjne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45430000 Pokrywanie podłóg i ścian, 45450000 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, 45410000 Tynkowanie, 45442100 Roboty malarskie, 45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg, 45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DZP.2610.1.2026
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45214631 Roboty instalacyjne w zakresie pomieszczeń czystych, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 45113000 Roboty na placu budowy, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45223800 Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji, 45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu, 45112330 Rekultywacja terenu, 45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane, 45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45317400 Instalowanie urządzeń filtrujących, 45320000 Roboty izolacyjne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45430000 Pokrywanie podłóg i ścian, 45450000 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, 45410000 Tynkowanie, 45442100 Roboty malarskie, 45111220 Roboty w zakresie usuwania gruzu, 45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych, 45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg