2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Specialistische Intensieve Groepsbegeleiding
Beschreibung: Specialistische Intensieve Groepsbegeleiding is een maatwerkvoorziening binnen de Wmo voor volwassenen met zeer complexe en meervoudige problematiek, voor wie bestaande vormen van groepsbegeleiding, inclusief groepsbegeleiding zwaar, onvoldoende toereikend zijn. Zie inkoopdocument paragraaf 2.1.4 voor afbakening en paragraaf 2.4.2 en 2.4.3 voor budget en tarieven.
Interne Kennung: 572889
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: EMVI, beste prijs kwaliteitsverhouding Prijs is vastgesteld. Gunning op kwalitatieve gunningscriteria. EMVI, beste prijs kwaliteitsverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.