See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van straatpotten en tegels (Perceel 1) & Levering van schuifafsluiters en appendages (Perceel 2)
Beschreibung: Deze opdracht is opgesplitst in twee (2) percelen, te weten Perceel 1: Levering van straatpotten en tegels en Perceel 2: Levering van schuifafsluiters en appendages. Hieronder wordt per perceel toegelicht wat de opdracht inhoudt: • Perceel 1: Levering van straatpotten en tegels o Brandkraanstraatpotten; o Vlinderklep straatpotten; o Afsluiter straatpotten; o Dienstkraan straatpotten; o Betontegels. • Perceel 2: Levering van schuifafsluiters en appendages o Schuifafsluiters; o Inbouwgarnituur en appendages.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42131230 Schieberventile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131148 Absperrventile, 44423710 Straßenkappen, 44470000 Gusseisenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Levering van straatpotten en tegels
Beschreibung: Perceel 1: Levering van straatpotten en tegels Dit perceel omvat de levering van diverse typen straatpotten die worden toegepast voor de bescherming en bediening van ondergrondse leidingcomponenten, zoals brandkranen, vlinderkleppen, afsluiters en dienstkranen. Daarnaast omvat het perceel de levering van betontegels ten behoeve van een duurzame en stabiele inrichting van de openbare ruimte.
Haupteinstufung (cpv): 44423710 Straßenkappen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Levering van schuifafsluiters en appendages
Beschreibung: Perceel 2: Levering van schuifafsluiters en appendages Dit perceel omvat de levering van schuifafsluiters voor ondergrondse infrastructuur, inclusief alle benodigde appendages zoals inbouwgarnituur en aanvullende hulpstukken voor correcte montage en bediening. De producten binnen dit perceel zijn gericht op het regelen, openen en afsluiten van waterstromen.