See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specialistisch Onderhoud Maritieme Simulatoren
Beschreibung: • NHL Stenden (MIWB/MSTC) maakt gebruik van een specialistische simulatieomgeving voor onderwijs aan studenten en externe gastgebruikers; • Deze simulatoren zijn geleverd en ontwikkeld door Kongsberg. Het betreft hier onderhoud en support op deze specialistische omgeving • NHL Stenden heeft het voornemen om de opdracht voor het onderhoud en support te gunnen aan Kongsberg en daarna de dienstverlening te continueren, omdat Kongsberg als enige marktpartij beschikt over de apparatuur, de infrastructuur, de resources en de kennis om deze specialistische simulatieomgeving te kunnen beheren en ondersteunen. Conform raamovereenkomst
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50200000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen, Eisenbahnen, Straßen und Schifffahrt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1