537308-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Podniesienie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS - 2 Pakiety
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodniesienie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS - 2 Pakiety
BeschreibungPodniesienie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS - 2 Pakiety
Interne Kennung105/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Podniesienie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS
BeschreibungPakiet 1 - Podniesienie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Podniesienie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS
BeschreibungPakiet 2- Podniesienie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa Szpitalnego Systemu Informatycznego HIS
Interne KennungPakiet 2