See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WRAZ Z URUCHOMIENIEM ZESTAWÓW APARATÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH DO MODERNIZACJI UKŁADÓW NAPĘDOWYCH I STEROWANIA W TRAMWAJACH TYPU N8C-MF01
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy zestawów urządzeń i aparatów elektrycznych do modernizacji układów napędowych i sterowania w 8 tramwajach typu N8C-MF01 oraz uruchomienie zmodernizowanych napędów, polegające na: 1) dostawie 8 zestawów urządzeń i aparatów elektrycznych niezbędnych do modernizacji układów napędowych i sterowania w tramwajach typu N8C-MF01, 2) uruchomieniu zmodernizowanych układów napędowych i sterowania, po montażu dostarczonych zestawów aparatów i urządzeń dokonanym przez podmiot, wybrany przez Zamawiającego w odrębnym postępowaniu,
Vorherige Bekanntmachung: 775262-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31161900 Spannungsregelungssysteme
5. Los
Los: LOT-0001