537325-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reparatur und Wartung von militärischen EDV-Systemen – Magyar Honvédség kiképzéstechnikai szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Magyar Honvédség kiképzéstechnikai szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés „Magyar Honvédség kiképzéstechnikai szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)” tárgyban. A beszerzési eljárás az alábbi három részből áll: 1. rész: ATLAS (MISTRAL) szimulátor üzemeltetése 2. rész: ERICS (JTAC) szimulátor üzemeltetése 3. rész: Forgószárnyas szimulátorok üzemeltetése Mennyiség: 1. rész: ATLAS (MISTRAL) szimulátor üzemeltetése Keretösszeg: nettó: 42.125.985,- Ft, bruttó: 53.500.001,- Ft Tervezett évenkénti felhasználás: 2027. év: nettó 13.779.528,- Ft 2028. év: nettó 13.385.827,- Ft 2029. év: nettó 14.960.630,- Ft 2. rész: ERICS (JTAC) szimulátor üzemeltetése Keretösszeg: nettó: 114.173.229,- Ft, bruttó: 145.000.001,- Ft Tervezett évenkénti felhasználás: 2027. év: nettó 37.007.874,- Ft 2028. év: nettó 37.795.276,- Ft 2029. év: nettó 39.370.079,- Ft 3. rész: Forgószárnyas szimulátorok üzemeltetése Keretösszeg: nettó: 277.165.357,- Ft, bruttó: 352.000.003,- Ft Tervezett évenkénti felhasználás: 2027. év: nettó 92.913.386,- Ft 2028. év: nettó 92.913.387,- Ft 2029. év: nettó 91.338.584,- Ft Ajánlatkérő a teljes keretösszeg 55%-ának kitöltésére vállal kötelezettséget valamennyi rész esetében. A részletes követelményeket a Részvételi dokumentáció 1. sz. mellékletét képező Műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: 1-055/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50660000 Reparatur und Wartung von militärischen EDV-Systemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. rész: ATLAS (MISTRAL) szimulátor üzemeltetése
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés „Magyar Honvédség Kiképzéstechnikai Szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)” tárgyban 1. rész: ATLAS (MISTRAL) szimulátor üzemeltetése Keretösszeg: nettó: 42.125.985,- Ft, bruttó: 53.500.001,- Ft Tervezett évenkénti felhasználás: 2027. év: nettó 13.779.528,- Ft 2028. év: nettó 13.385.827,- Ft 2029. év: nettó 14.960.630,- Ft Az évenkénti keretösszegek között az átcsoportosítás lehetséges. Ajánlatkérő kötelezettséget vállal a fenti keretösszeg 55%-ának felhasználására. A részletes követelményeket a Részvételi dokumentáció 1. sz. mellékletét képező Műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: 1-055/2026_1
Los: LOT-0002
Titel: 2. rész: ERICS (JTAC) szimulátor üzemeltetése
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés „Magyar Honvédség Kiképzéstechnikai Szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)” tárgyban 2. rész: ERICS (JTAC) szimulátor üzemeltetése Keretösszeg: nettó: 114.173.229,- Ft, bruttó: 145.000.001,- Ft Tervezett évenkénti felhasználás: 2027. év: nettó 37.007.874,- Ft 2028. év: nettó 37.795.276,- Ft 2029. év: nettó 39.370.079,- Ft Az évenkénti keretösszegek között az átcsoportosítás lehetséges. Ajánlatkérő kötelezettséget vállal a fenti keretösszeg 55%-ának felhasználására. A részletes követelményeket a Részvételi dokumentáció 1. sz. mellékletét képező Műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: 1-055/2026_2
Los: LOT-0003
Titel: 3. rész: Forgószárnyas szimulátorok üzemeltetése
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés „Magyar Honvédség Kiképzéstechnikai Szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)” tárgyban 3. rész: Forgószárnyas szimulátorok üzemeltetése Keretösszeg: nettó: 277.165.357,- Ft, bruttó: 352.000.003,- Ft Tervezett évenkénti felhasználás: 2027. év: nettó 92.913.386,- Ft 2028. év: nettó 92.913.387,- Ft 2029. év: nettó 91.338.584,- Ft Az évenkénti keretösszegek között az átcsoportosítás lehetséges. Ajánlatkérő kötelezettséget vállal a fenti keretösszeg 55%-ának felhasználására. A részletes követelményeket a Részvételi dokumentáció 1. sz. mellékletét képező Műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: 1-055/2026_3