See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze szkoleniem dwóch zestawów do nauki robotyki przemysłowej dla potrzeb Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego
Interne Kennung: AP-26-21d/26/E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft, 48921000 Automatisierungssystem, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompletna cela edukacyjna programowania robotów – 1 szt.
Beschreibung: Kompletna cela edukacyjna klasy iiQKA Education vp Cell (vision prepared) lub równoważna, przeznaczona do nauki robotyki przemysłowej, programowania robotów, integracji robot–PLC–wizja, komunikacji przemysłowej oraz symulacji i wirtualnego uruchamiania cyfrowego bliźniaka (DT) z app rysowania, pick-and-place, paletyzacji, trajektorii, obsługi narzędzi i precyzyjnego prowadzenia po konturze. Wymagane jest dostarczenie kompletnego stanowiska edukacyjnego obejmującego co najmniej: 1) robota przemysłowego – 1 szt.; 2) celę edukacyjną wraz z aplikacją edukacyjną PRO lub równoważną; 3) oprogramowanie do symulacji i programowania offline – minimum 16 licencji (kodów dostępu) do 16 stanowisk komputerowych; 4) układ sterowania robota; 5) panel operatorski/teach pendant; 6) komplet aplikacji dydaktycznych; 7) dokumentację, licencje, certyfikaty, instrukcje i materiały szkoleniowe.
Interne Kennung: Pakiet I AP-26-21d/26/E
Los: LOT-0002
Titel: Kompletna platforma mobilna AMR przeznaczona do zastosowań dydaktycznych – 1 szt.
Beschreibung: Kompletna platforma AMR klasy KMP 250P-E-D diffDrive baseVersion lub równoważna, przeznaczona do zastosowań dydaktycznych, demonstracyjnych i B+R w obszarze robotyki mobilnej, intralogistyki oraz systemów autonomicznych z modułem podnoszenia, systemem bezpieczeństwa 360°, nawigacją SLAM/QR, ładowaniem, oprogramowaniem flotowym i możliwością integracji z systemami nadrzędnymi. Wymagana jest dostawa platformy mobilnej AMR przeznaczonej do zastosowań dydaktycznych, demonstracyjnych oraz B+R w zakresie robotyki mobilnej, intralogistyki i systemów autonomicznych.
Interne Kennung: Pakiet II AP-26-21d/26/E