537362-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Bauarbeiten – Būvdarbu veikšana objektam - Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas telpu vienkāršotā pārbūve, Ogres novadā
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbu veikšana objektam - Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas telpu vienkāršotā pārbūve, Ogres novadā
Beschreibung: Būvdarbu veikšana objektam - Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas telpu vienkāršotā pārbūve, Ogres novadā
Interne Kennung: ONP 2025/77
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001