2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatu rentgenowskiego i densytometru, wraz z przystosowaniem pomieszczenia w ramach projektu „Modernizacja usług diagnostycznych w GZOZ w Kętach poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego”
Beschreibung: Zakup i dostawa aparatu rentgenowskiego i densytometru, wraz z przystosowaniem pomieszczenia w ramach projektu „Modernizacja usług diagnostycznych w GZOZ w Kętach poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego” Zakres zamówienia obejmuje: 1) zakup, dostawę, montaż i uruchomienie cyfrowego aparatu RTG wraz z niezbędnym osprzętem; 2) zakup, dostawę, montaż i uruchomienie densytometru wraz z niezbędnym osprzętem; 3) adaptację pomieszczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (m.in. rozporządzenia Ministra Zdrowia, przepisy BHP, Sanepid, przepisy dotyczące ochrony radiologicznej); 4) demontaż, utylizacja aktualnie posiadanego aparatu RTG przez wykonawcę potwierdzona kartą przekazania BDO; 5) opracowanie oraz uzgodnienia z właściwym organem Państwowej Inspekcji Sanitarnej (WSSE) projektu osłon stałych, oraz uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, opinii, pozwoleń, odbiorów i decyzji administracyjnych umożliwiających legalne użytkowanie pracowni i aparatury RTG; 6) uzyskanie wszystkich wymaganych odbiorów i zgód umożliwiających eksploatację pracowni RTG; 7) szkolenie personelu medycznego oraz wliczona w cenę obsługa serwisowa urządzenia w okresie gwarancji; 8) Integracja, konfiguracja i podłączenie dostarczanego aparatu RTG do posiadanego i użytkowanego przez Zamawiającego systemu PACS wraz z dostarczeniem wszystkich niezbędnych licencji. 9) Zapewnienie realizacji zdalnego opisu badań diagnostycznych. 10) Wynajem Mobilnej Pracowni RTG na czas trwania prac adaptacyjnych i montażu sprzętu. Zadanie dofinansowane w ramach projektu „Modernizacja usług diagnostycznych w GZOZ w Kętach poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego” z programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 05.11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej / Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej / leczenia jednego dnia. Numery projektów: FEMP.05.11-IZ.00-0335/24 i FEMP.05.11-IZ.00-0432/24 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj. załącznik nr 2 oraz: 1) Załączniki nr 2.1 – Wytyczne w zakresie przystosowania pomieszczeń do montażu cyfrowego aparatu RTG i densytometru 2) Załączniki nr 2.2 – Przedmiar robót dla prac adaptacyjnych – pełniący jedynie funkcję pomocniczą 3) Załączniki nr 2.3 – Dokumentacja techniczna pomieszczeń
Vorherige Bekanntmachung: 397170-2026
Interne Kennung: 4/26/GZOZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1) zakup, dostawę, montaż i uruchomienie cyfrowego aparatu RTG wraz z niezbędnym osprzętem; 2) zakup, dostawę, montaż i uruchomienie densytometru wraz z niezbędnym osprzętem; 3) adaptację pomieszczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (m.in. rozporządzenia Ministra Zdrowia, przepisy BHP, Sanepid, przepisy dotyczące ochrony radiologicznej); 4) demontaż, utylizacja aktualnie posiadanego aparatu RTG przez wykonawcę potwierdzona kartą przekazania BDO; 5) opracowanie oraz uzgodnienia z właściwym organem Państwowej Inspekcji Sanitarnej (WSSE) projektu osłon stałych, oraz uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, opinii, pozwoleń, odbiorów i decyzji administracyjnych umożliwiających legalne użytkowanie pracowni i aparatury RTG; 6) uzyskanie wszystkich wymaganych odbiorów i zgód umożliwiających eksploatację pracowni RTG; 7) szkolenie personelu medycznego oraz wliczona w cenę obsługa serwisowa urządzenia w okresie gwarancji; 8) Integracja, konfiguracja i podłączenie dostarczanego aparatu RTG do posiadanego i użytkowanego przez Zamawiającego systemu PACS wraz z dostarczeniem wszystkich niezbędnych licencji. 9) Zapewnienie realizacji zdalnego opisu badań diagnostycznych. 10) Wynajem Mobilnej Pracowni RTG na czas trwania prac adaptacyjnych i montażu sprzętu. Zadanie dofinansowane w ramach projektu „Modernizacja usług diagnostycznych w GZOZ w Kętach poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego” z programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 05.11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej / Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej / leczenia jednego dnia. Numery projektów: FEMP.05.11-IZ.00-0335/24 i FEMP.05.11-IZ.00-0432/24 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj. załącznik nr 2 oraz: 1) Załączniki nr 2.1 – Wytyczne w zakresie przystosowania pomieszczeń do montażu cyfrowego aparatu RTG i densytometru 2) Załączniki nr 2.2 – Przedmiar robót dla prac adaptacyjnych – pełniący jedynie funkcję pomocniczą 3) Załączniki nr 2.3 – Dokumentacja techniczna pomieszczeń