2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba tréninkové haly, Che
Beschreibung: Základy, včetně pilot a opěrné zdi jsou železobetonové. Hala a zádveří má navrženu pozinkovanou ocelovou rámovou konstrukci. Balkón na úrovní stávající haly a zádveří bude tvořen betonovou deskou na ocelové konstrukci a sloupcích. Schodiště bude z pororoštů. Vrata budou sekční, zateplená s elektrickým pohonem. Dveře budou hliníkové. Obvodový plášť bude založen na betonovém prahu se zateplením a bude z lehkých panelů plech-minerální vata-plech, stejně jako střecha. Na zádveří bude střecha malého spádu doplněna střešní fólií pro ploché střechy. V tréninkové hale budou rozvody požárního vodovodu, plynovodu k vytápěcím jednotkám, elektřiny k osvětlení, zásuvkám a sportovnímu zařízení. Napojení požárního vodovodu bude v chodbě stávající haly u výtahu. Plynovod bude z důvodu snížení tlakových ztrát zřízen nový ve stávající trase už od HUP. Plynoměr a napojení stávajícího plynového kotle v hale bude ve stávajícím místě. Elektřina bude napojena v rozvodně stávající haly. Vytápění a větrání budou zajišťovat čtyři vytápěcí a větrací jednotky (Sahary) 29,8kW. Odvod vzduchu z prostoru haly zajistí ventilátorem 8000 m3/h s potrubím pro zajištění rovnoměrnosti odvodu.
Interne Kennung: VZa 26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výstavba tréninkové haly, Cheb“
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona: • vyhrazuje právo prodloužit termín pro dokončení stavebních prací v případě mimořádně nepříznivých klimatických podmínek, kterými se myslí počasí, za kterého nelze dodržet technologický postup výstavby, a vnější přírodní (povětrností, atmosférické) vlivy, které dočasně znemožňují zhotoviteli realizovat dílo smluveným způsobem, např. dlouhodobý déšť, přívalové deště, krupobití, sněžení, mráz nebo teploty pod 5 °C, vichřice v délce trvání alespoň 7 dnů. Mimořádně nepříznivé klimatické podmínky budou zaznamenány ve stavebním deníku a doba přerušení prací z výše uvedeného důvodu se nezapočítává do termínu dokončení stavebních prací. • vyhrazuje právo přerušit stavbu zimní přestávkou v termínu od 01.12. do 31.03. příslušného roku z důvodu nemožnosti provádění stavebních prací s ohledem na technologické postupy. O zimní přestávce rozhoduje zadavatel na návrh dodavatele případně i bez návrhu. O počátku zimní přestávky bude sepsán písemný protokol, do kterého budou uvedeny důvody, proč byly práce přerušeny. Termín přerušení stavebních prací lze v případě příznivých klimatických podmínek zkrátit či upravit po dohodě s dodavatelem. O zkrácení či úpravě doby přerušení stavby rozhoduje zadavatel na návrh dodavatele případně i bez návrhu. O ukončení přerušení stavby bude sepsán písemný protokol. Doba přerušení prací z výše uvedeného důvodu se nezapočítává do termínu dokončení stavebních prací. • vyhrazuje právo v případě, že bude odhalena chyba v projektové dokumentaci, která bude vyžadovat její opravu či upřesnění odpovědným projektantem, prodloužit lhůtu plnění o dobu, která bude nutná na úpravu projektové dokumentace, maximálně však o 20 dnů oproti původnímu termínu. • vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Cenu lze zvýšit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě uzavřeného mezi zadavatelem a dodavatelem způsobem, který bude v souladu se zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona.