See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach w podziale na części. Liczba części: 10.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków w Markach, ul Szkolna 9, 05-270 Marki w podziale na części. Liczba części: 10 – zgodnie z załącznikiem nr 1 Opis Przedmiotu zamówienia oraz Formularzem cenowym stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ, gdzie została przedstawiona szacunkowa ilość zamówienia. Część nr 1 - Dostawa produktów świeżych mięs i wędlin CPV: 15100000 9 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne Część nr 2 - Dostawa produktów mleczarskich CPV: 15500000-3 Produkty mleczarskie Część nr 3 - Dostawa warzyw i owoców CPV: 03220000-9 Warzywa, owoce i orzechy Część nr 4 Dostawa różnych produktów spożywczych CPV: 15800000-6 Różne produkty spożywcze Część nr 5 - Dostawa produktów mrożonych CPV: 15331170-9 Warzywa mrożone Część nr 6 - Dostawa ziemniaków CPV: 03212100-1 Ziemniaki Część nr 7 - Dostawa pieczywa i ciast CPV: 15810000-9 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Część nr 8 - Dostawa jajek CPV: 03142500-3 Jajka Część nr 9 – Dostawa wyrobów garmażeryjnych CPV: 15800000-6 Różne produkty spożywcze Część nr 10 – Dostawa ryb mrożonych Szacunkowa ilość zamówienia z podziałem na części została przedstawiona w formularzach cenowych jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 353321-2026
Interne Kennung: WZP.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie 142796-2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Dostawa świeżych mięs i wędlin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 1 - Dostawa mięs i wędlin
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. Prawem opcji jest możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego na warunkach opisanych w umowie o dodatkowy zakres za dodatkowym wynagrodzeniem wg rozliczenia zgodnie z załączonym do umowy formularzem cenowym z zastrzeżeniem, że zakres opcji nie może przekroczyć 50% ilości artykułów, o których mowa w formularzu cenowym. 3. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli zamawiającego, złożone wykonawcy w formie pisemnej. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Dostawa produktów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 2 - Dostawa produktów mleczarskich
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 3- Dostawa warzyw i owoców
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Dostawa różnych produktów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 4 - Dostawa różnych produktów spożywczych
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5– Dostawa produktów mrożonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 5 - Dostawa produktów mrożonych
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Dostawa ziemniaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 6 - Dostawa ziemniaków
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Dostawa pieczywa i ciast
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 7 - Dostawa pieczywa i ciast
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Dostawa jajek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 8 - Dostawa jajek
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Dostawa wyrobów garmażeryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 9 - Dostawa wyrobów garmażeryjnych
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Dostawa ryb mrożonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach zgodnie z podziałem na części. Część nr 10 - Dostawa ryb mrożonych
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile