2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering, onderhoud en kalibratie van audiometers
Beschreibung: GGD Twente wil met één opdrachtnemer een overeenkomst sluiten voor de levering, onderhoud en kalibratie van audiometers. De overeenkomst heeft een looptijd van 4 jaar met een mogelijke verlenging van 3 keer 2 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33121400 Audiometer
5. Los
Los: LOT-0000