2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbreiden en onderhouden van een dataplatform met extranet
Beschreibung: De Vlaamse Nutsregulator heeft een dataplatform, in een Azure omgeving, in gebruik. Het dataplatform biedt de volgende mogelijkheden : Een gestructureerde centrale opslag van alle Vlaamse Nutsregulator-data. Gestructureerd bijhouden van historische versies van de data, zodat het mogelijk is na te gaan wie wanneer welke wijzigingen deed en welke versie van toepassing was op een bepaalde datum. Om via een BI-tool zelf de nodige rapportering van/analyse op de data op het dataplatform te kunnen doen. Om output van het dataplatform opnieuw als input te gebruiken voor andere applicaties (bijvoorbeeld Groencheck, Servicecheck, …). Het bewaren en verwerken van grotere hoeveelheden data doorgestuurd door de energiespelers op de markt. Voor het uitwisselen van data tussen Vlaamse Nutsregulator en verschillende energiespelers werd er een GUI ontwikkeld als extra laag boven het dataplatform, nl. een extranet. Via het extranet wisselen energiespelers hun bestanden uit met de Vlaamse Nutsregulator zodat ze meteen op de juiste locatie staan. Zodoende zijn er ook geen complexe interfaces nodig tussen verschillende systemen. Deze opdracht omvat enerzijds het onderhouden en beheren van het bestaande dataplatform met extranet, waarop al meerdere use cases werden ontwikkeld. Daarnaast kan de Vlaamse Nutsregulator tijdens de looptijd van deze opdracht bijkomende use cases implementeren, die vervolgens ook moeten onderhouden en beheerd worden.
Interne Kennung: BE/VNR/0114
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72212900 Diverse Software-Entwicklungen und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BE/VNR/0114 - 1
Interne Kennung: 1