2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz a rozvoj subsystému ISUDaS
Beschreibung: Veřejná zakázka k zajištění provozu systému ISUDaS (informační subsystém údržby dálnic a silnic) z hlediska podpory provozu a rozvoje stávajících modulů a vzniku nových modulů dle potřeb uživatelů systému.
Interne Kennung: 01PU-005864
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Implementace ISUD do ISUDaS NG – COULD HAVE
Beschreibung: Předmětem dílčí objednávky č. 17 je zejména: Realizace vybraných požadavků označených jako COULD HAVE dle prioritizační metody MoSCoW, a to v návaznosti na reimplementaci systému ISUD do nové generace systému ISUDaS NG. Následná realizace odsouhlasených požadavků COULD HAVE, jejich implementace do prostředí ISUDaS NG a související činnosti. Požadavky COULD HAVE představují doplňkové rozšíření systému nad rámec základního rozsahu MUST HAVE a SHOULD HAVE. Jejich realizace je zaměřena zejména na zvýšení uživatelského komfortu, rozšíření provozních funkcionalit, doplnění evidenčních a reportingových možností a další zefektivnění práce uživatelů v jednotlivých modulech. Realizace vybraných funkcionalit COULD HAVE v odsouhlaseném rozsahu jako doplnění systému ISUDaS NG nad rámec MUST HAVE a SHOULD HAVE. Cílem je zvýšení uživatelského komfortu a efektivity práce. Součástí je jejich implementace, ověření v testovacím prostředí a následná akceptace po odstranění vad bránících jejich použití.
Interne Kennung: 01PU-006219
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna v osobě dodavatele jestliže v průběhu plnění rámcové dohody dojde k porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů