537406-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reinigungsdienste – Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București- 5 loturi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București- 5 loturi
Beschreibung: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București, 5 LOTURI: LOT 1 - Strada Caransebeș nr. 1, sector 1 LOT 2 - Piața Alba Iulia nr. 6, bl. I5, sector 3 LOT 3 - Strada Lucrețiu Pătrășcanu nr. 10, sector 3, corp A LOT 4 - B-dul Libertății nr. 14, etaj 4, sector 5 LOT 5 - Strada Caransebeș nr. 1, sector 1 curte interioara Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor=18 Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor acestor solicitări de clarificare în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 16031712/2025/39
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 1
Beschreibung: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 1 Strada Caransebeș nr. 1, sector 1 Locație compusă din trei clădiri, astfel: clădirea C1 cu o suprafață totală desfășurată de 75 m2, regim de înălțime parter, având destinația de spațiu tehnic, cabină poartă, grup sanitar; clădirea C2 cu o suprafață totală desfășurată de 501 m2, regim de înălțime parter, având destinația de spații birouri, hol acces, grupuri sanitare; clădirea C3 cu o suprafață totală desfășurată de 4.643 m2, regim de înălțime S+P+7E având destinația de spații birouri, holuri acces, grupuri sanitare, casa scării, subsol, lifturi Cantitate minimă estimată acord cadru (luni) =6 Cantitate maximă estimată acord cadru (luni)=24 Cantitate estimată cel mai mic contract subsecvent (luni) = 1 Cantitate estimată cel mai mare contract subsecvent (luni) = 6
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 2
Beschreibung: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 2 Piața Alba Iulia nr. 6, bl. I5, sector 3 Locație compusă din S+P+M, cu o suprafață totală desfășurată de 1.331,10 m2, având destinația de spații birouri, holuri acces, grupuri sanitare, casa scării, subsol Cantitate minimă estimată acord cadru (luni) =6 Cantitate maximă estimată acord cadru (luni)=24 Cantitate estimată cel mai mic contract subsecvent (luni) = 1 Cantitate estimată cel mai mare contract subsecvent (luni) = 6
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 3
Beschreibung: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 3- Strada Lucrețiu Pătrășcanu nr. 10, sector 3, corp A Locație compusă din S+P+3E, cu o suprafață totală desfășurată de 7.248 m2, având destinația de spații birouri, holuri acces, grupuri sanitare, casa scării, subsol Cantitate minimă estimată acord cadru (luni) =6 Cantitate maximă estimată acord cadru (luni) =24 Cantitate estimată cel mai mic contract subsecvent (luni) =1 Cantitate estimată cel mai mare contract subsecvent (luni) =6
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 4
Beschreibung: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 4 -B-dul Libertății nr. 14, etaj 4, sector 5 Locatia are o suprafață totală desfășurată de 606,32 m2, având destinația de spații birouri, holuri acces, grupuri sanitare Cantitate minimă estimată acord cadru (luni) =6 Cantitate maximă estimată acord cadru (luni) -24 Cantitate estimată cel mai mic contract subsecvent (luni) =1 Cantitate estimată cel mai mare contract subsecvent (luni) =6
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 5
Beschreibung: Servicii de curățenie pentru sediile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu situate în Municipiul București LOT 5 -Strada Caransebeș nr. 1, sector 1, curte interioară Parcarea și spațiu verde sunt în suprafață totală de 6.138,47 m2. Cantitate minimă estimată acord cadru (luni) =1 Cantitate maximă estimată acord cadru (luni) =24 Cantitate estimată cel mai mic contract subsecvent (luni) =1 Cantitate estimată cel mai mare contract subsecvent (luni) =6
Interne Kennung: 5