537411-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Beratung und Konstruktionsberatung – Usługa pn.: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla projektu pn.: „Przywrócenie funkcjonalności i poprawa stanu technicznego wodociągów po powodzi w 2024 r.”, współfinansowanego z programu FEnIKS.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa pn.: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla projektu pn.: „Przywrócenie funkcjonalności i poprawa stanu technicznego wodociągów po powodzi w 2024 r.”, współfinansowanego z programu FEnIKS.
BeschreibungKRÓTKI OPIS: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, w tym nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami Prawa budowalnego oraz ogólnego nadzoru nad realizacją Umów na roboty budowlane dla 2 zadań wchodzących w zakres: Projektu pn.: „Przywrócenie funkcjonalności i poprawa stanu technicznego wodociągów zaopatrujących 5 gmin powiatu dzierżoniowskiego po powodzi w 2024 r.”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z programu FEnIKS.: Zadanie 1- „Wymiana odcinka I wodociągu lubachowskiego” Przedmiot zadania obejmuje wykonanie sieci wodociągowej o długości około 5,03 km. Zadanie zlokalizowane na obszarze gminy Świdnica, od miejscowości Lubachów, przez Zagórze Śląskie, Bystrzycę Górną, Burkatów do Bojanic. Zadanie 2- „Wymiana odcinka II wodociągu lubachowskiego” Przedmiotem zadania jest wykonanie sieci wodociągowej o długości około 2,4 km Dz 400 od skrzyżowania ul. Ogrodowej z ul. Truskawkową w Pieszycach, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 383 w stronę Dzierżoniowa do drogi gruntowej przed rondem na obwodnicy Dzierżoniowa, wraz z wykonaniem nawierzchni jezdni na całej szerokości DW383
Interne KennungJRP/10/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe informacje w tym zakresie zawarto w I część SWZ: IDW, w szczególności w zakresie: - zastosowania procedury odwróconej - rozdział 2 IDW; - sposobu przygotowania i składania ofert - rozdział 13.2 IDW.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, w tym nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami Prawa budowalnego oraz ogólnego nadzoru nad realizacją Umów na roboty budowlane dla 2 zadań wchodzących w zakres: Projektu pn.: „Przywrócenie funkcjonalności i poprawa stanu technicznego wodociągów zaopatrujących 5 gmin powiatu dzierżoniowskiego po powodzi w 2024 r.”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z programu FEnIKS.: Zadanie 1- „Wymiana odcinka I wodociągu lubachowskiego” Przedmiot zadania obejmuje wykonanie sieci wodociągowej o długości około 5,03 km. Zadanie zlokalizowane na obszarze gminy Świdnica, od miejscowości Lubachów, przez Zagórze Śląskie, Bystrzycę Górną, Burkatów do Bojanic. Zadanie 2- „Wymiana odcinka II wodociągu lubachowskiego” Przedmiotem zadania jest wykonanie sieci wodociągowej o długości około 2,4 km Dz 400 od skrzyżowania ul. Ogrodowej z ul. Truskawkową w Pieszycach, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 383 w stronę Dzierżoniowa do drogi gruntowej przed rondem na obwodnicy Dzierżoniowa, wraz z wykonaniem nawierzchni jezdni na całej szerokości DW383