537455-2026 - Ergebnis
Estland – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Puude kastmine ja väetamine 2026. ja 2027. aastal Tallinnas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Puude kastmine ja väetamine 2026. ja 2027. aastal Tallinnas
Beschreibung: 2026 a. ja 2027 a. hooajal tellida Tallinna linna teemaadele puude hooldus: kastmine, väetamine, toestuse ja istutusala korrastamine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312581-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kastmine, toestuse ja istutusala korrastamine 2026 ja 2027 hooajal, osa 1
Beschreibung: Tallinna linna teemaadele puude hooldustööd. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312581-0001
Los: LOT-0002
Titel: Kastmine, toestuse ja istutusala korrastamine 2026 ja 2027 hooajal, osa 2
Interne Kennung: 312581-0002
Los: LOT-0003
Titel: Kastmine, toestuse ja istutusala korrastamine 2026 hooajal, osa 3
Interne Kennung: 312581-0003
Los: LOT-0004
Titel: Kastmine, väetamine, toestuse ja istutusala korrastamine 2026 hooajal, osa 4
Interne Kennung: 312581-0004