See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace III/15267 STŘELICE – OŘECHOV DPZ, IČ, PDPS, SP, AD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro povolení stavby (DPZ), Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavby; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem stavby je rekonstrukce krajské silnice III/15267 v extravilánovém úseku mezi obcemi Střelice (km 5,300) a Ořechov v (km 8,460). Povrch vozovky je v nevyhovujícím havarijním stavu. Stávající asfaltobetonový kryt je poškozený a povrchově deformovaný provozem s celou řadou poruch. Odvodnění komunikace je z důvodu nerovností stávajícího povrchu a z důvodu poškození odvodňovacích prvků rovněž v neuspokojivém stavu. Srážková voda v mnoha místech neodtéká, vniká spárami do konstrukce vozovky a dále ji rozrušuje. V uvedeném úseku se předpokládá kompletní výměna živičných vrstev, obnova porušených konstrukčních vrstev (na základě výsledků diagnostiky varianta č.2), sjednocení šířkového uspořádání na kategorii S 6,5, dále celková rekonstrukce silničního tělesa a kompletního odvodnění. V trase silnice se nacházejí 2 mosty, které budou rekonstruovány. Rekontrukce mostu 15267 – 9 bude spočívat v demolici říms, obnažení nosné konstrukce, provedení nové izolace, říms a instalace nového záchytného systému. Rekonstrukce mostu 15267-10 – bude spočívat v demolici říms, obnažení nosné konstrukce, provedení nové izolace, říms a instalace nového záchytného systému. Dále 2 propustky, které budou opraveny (15267-5P, 15267-6P). Pokud vznikne potřeba doplnění propustků při řešení odvodnění, budou doplněny. Chybějící propustky pod hospodářskými sjezdy budou doplněny. Součástí je i svislé dopravní značení a VDZ plastem. Délka úseku je 3 160 m. Součástí stavby jsou i přeložky inženýrských sítí pokud budou nutné.
Interne Kennung: 487/2026/99
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme