See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf inzake Mobility Online (Internationalisation management software)
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van de technische softwareomgeving Mobility-Online, gebruikt voor de logistieke bewegingen en administratie van exchange studenten en medewerkers van en naar Tilburg University. Mobility Online faciliteert de volledige keten van zowel contracten tussen de universiteiten als de afhandeling voor de individuele student. Daarnaast ondersteunt Mobility Online zowel studenten als medewerkers gedurende alle processtappen op een gebruiksvriendelijke manier Het systeem biedt mogelijkheden om zelfstandig onderdelen van het proces in te richten en te personaliseren, zoals het housingplatform, het search portal en de vakgoedkeuring voor inkomende studenten. Bovendien kunnen alle contracten in het systeem worden beheerd.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000