537497-2025 - Ergebnis
Niederlande – Beratung im Bereich Energieeinsparung – Specialistische dienstverlening op het gebied van fondsbeheer, energie expertise, subsidietaken, aanjagen en directievoering
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpecialistische dienstverlening op het gebied van fondsbeheer, energie expertise, subsidietaken, aanjagen en directievoering
BeschreibungSpecialistische dienstverlening op het gebied van fondsbeheer, energie expertise, subsidietaken, aanjagen en directievoering Onder de aanname dat de subsidies voor EEF vanuit de provinciebegroting in gelijke mate worden voorgezet, en dat deze subsidies jaarlijks worden geïndexeerd, verwacht EEF in de jaren 2026 t/m 2029 voor uitvoering van de Managementovereenkomst, gedurende de gehele looptijd van 48 maanden, ongeveer 3,5 tot 4,0 miljoen euro uit te gaan geven aan de toekomstige Leverancier. Dit betreft een inschatting waar Inschrijvers geen rechten aan kunnen ontlenen.
Interne KennungEEF-EA-2025.04.01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie aanbestedingsdocument Onder de aanname dat de subsidies voor EEF vanuit de provinciebegroting in gelijke mate worden voorgezet, en dat deze subsidies jaarlijks worden geïndexeerd, verwacht EEF in de jaren 2026 t/m 2029 voor uitvoering van de Managementovereenkomst, gedurende de gehele looptijd van 48 maanden, ongeveer 3,5 tot 4,0 miljoen euro uit te gaan geven aan de toekomstige Leverancier. Dit betreft een inschatting waar Inschrijvers geen rechten aan kunnen ontlenen.
Interne Kennung1