See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl IV - usługi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl IV- usługi”, w podziale na 6 części: Część 1: Roboty utrzymaniowe - udrożnienie cieku Szewnia w km 11+180 do 16+100 oraz km 16+800 - 19+377 Część 2: Wycinka drzew i zakrzaczeń w międzywału rzeki Wiar b. prawy i lewy na terenie miasta Przemyśl i gminy Przemyśl Część 3: Roboty utrzymaniowe na cieku naturalnym Jawor w km 1+785 - 4+100 w m. Nehrybka, Przemyśl, Pikulice Część 4: Roboty utrzymaniowe na rzece Wisznia w km 0+000 -15+020 w m. Michałówka, Nienowice, Stubno, Kalników i Starzawa gm. Radymno i Stubno Część 5: Wycinka drzew i zakrzaczeń na rzekach i potokach na terenie Nadzoru Wodnego Sanok Część 6: Wycinka zakrzaczeń oraz punktowa wycinka drzew na p. Manasterzec oraz p. bez nazwy w m-ci Manasterzec Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Vorherige Bekanntmachung: 230916-2025
Interne Kennung: R.ROZ.2710.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 „Roboty utrzymaniowe - udrożnienie cieku Szewnia w km 11+180 do 16+100 oraz km 16+800 - 19+377”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udrożnienie cieku Szewnia. W ramach planowanych usług planuje się m.in. wycinkę porostów z dnia cieku i skarp brzegowych, wraz z wygrabieniem oraz hakowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.38.2025 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 90713000 Beratung in Umweltfragen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 „Roboty utrzymaniowe na rzece Wisznia w km 0+000 -15+020 w m. Michałówka, Nienowice, Stubno, Kalników i Starzawa gm. Radymno i Stubno"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace utrzymaniowe na rzece Wisznia. W ramach prac planuje się ścinanie drzew, pocięcie rębakiem gałęzi, ręczne ścinanie i karczowanie krzaków i podszyć gęstych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.38.2025 część 4
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 „Wycinka zakrzaczeń oraz punktowa wycinka drzew na p. Manasterzec oraz p. bez nazwy w m-ci Manasterzec."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka zakrzaczeń oraz wycinka drzew. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.38.2025 część 6