See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 10 samochodów elektrycznych - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych i dostawczych o napędzie w 100% elektrycznym, rok produkcji 2026, zgodnych z opisami przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącymi załączniki nr 1a (dla cz. 1-8) i 1b (dla cz. 9, 10) do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 10 części: Część 1 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 2 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 3 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 4 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 5 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 6 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 7 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 8 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 9 – dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego, Część 10 – dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisami przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 3 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 4 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 5 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 6 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 7 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 8 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 9 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 10 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/820/2026 cz. 10