See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Nissewijs - Laptops Medewerkers en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Laptops en toebehoren ten behoeve van Stichting Nissewijs. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 415509-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
537530-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 415509-2023
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000