See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 07800 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa ul. Grota – Roweckiego z budową buspasa we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: - w ul. Grota - Roweckiego na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo - autobusowej „Borowska Szpital” do ronda na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia - opracowanie koncepcji programowo - przestrzennej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii oraz - w ul. Grota - Roweckiego na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo - autobusowej „Borowska szpital” do skrzyżowania z ul. Iwaszkiewicza – w oparciu o koncepcję, o której mowa powyżej - opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (tj. projektu budowlanego, projektów wykonawczych, specyfikacji technicznych, przedmiarów i kosztorysów) wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych, w tym ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 396058-2026
Interne Kennung: ZP/74/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001