See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPREMA ZA ZOBOZDRAVSTVENE AMBULANTE, razdeljena v 28 sklopov
Beschreibung: OPREMA ZA ZOBOZDRAVSTVENE AMBULANTE, razdeljena v 28 sklopov
Interne Kennung: JN-76945
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. sklop: Kompresor
Beschreibung: 1. sklop: Kompresor
Interne Kennung: 523871
Los: LOT-0002
Titel: 2. sklop: Aparat za merjenje dolžine korenine zoba
Beschreibung: 2. sklop: Aparat za merjenje dolžine korenine zoba
Interne Kennung: 523872
Los: LOT-0003
Titel: 3. sklop: UZ zobnega kamna s supra- in subgingivalnim peskalnikom
Beschreibung: 3. sklop: UZ zobnega kamna s supra- in subgingivalnim peskalnikom
Interne Kennung: 523873
Los: LOT-0004
Titel: 4. sklop: Polimerizacijska lučka
Beschreibung: 4. sklop: Polimerizacijska lučka
Interne Kennung: 523874
Los: LOT-0005
Titel: 5. sklop: Instrument za čiščenje zobnega kamna
Beschreibung: 5. sklop: Instrument za čiščenje zobnega kamna
Interne Kennung: 523875
Los: LOT-0006
Titel: 6. sklop: Nasadni instrumenti
Beschreibung: 6. sklop: Nasadni instrumenti
Interne Kennung: 523876
Los: LOT-0007
Titel: 7. sklop: Varilec folije
Beschreibung: 7. sklop: Varilec folije
Interne Kennung: 523877
Los: LOT-0008
Titel: 8. sklop: Vitalitetni aparat
Beschreibung: 8. sklop: Vitalitetni aparat
Interne Kennung: 523878
Los: LOT-0009
Titel: 9. sklop: Zobozdravstvena enota
Beschreibung: 9. sklop: Zobozdravstvena enota
Interne Kennung: 523879
Los: LOT-0010
Titel: 10. sklop: Stol za terapevta
Beschreibung: 10. sklop: Stol za terapevta
Interne Kennung: 523880
Los: LOT-0011
Titel: 11. sklop: Stol za asistentko
Beschreibung: 11. sklop: Stol za asistentko
Interne Kennung: 523881
Los: LOT-0012
Titel: 12. sklop: Stol za terapevta z ledveno oporo
Beschreibung: 12. sklop: Stol za terapevta z ledveno oporo
Interne Kennung: 523882
Los: LOT-0013
Titel: 13. sklop: Grelec za termoplastično maso
Beschreibung: 13. sklop: Grelec za termoplastično maso
Interne Kennung: 523883
Los: LOT-0014
Titel: 14. sklop: Endodontska delovna postaja s kolenčniki
Beschreibung: 14. sklop: Endodontska delovna postaja s kolenčniki
Interne Kennung: 523884
Los: LOT-0015
Titel: 15. sklop: Avtomatska vakuumska termoformirna naprava za izdelavo dentalnih opornic in alignerjev
Beschreibung: 15. sklop: Avtomatska vakuumska termoformirna naprava za izdelavo dentalnih opornic in alignerjev
Interne Kennung: 523885
Los: LOT-0016
Titel: 16. sklop: Endoaktivator
Beschreibung: 16. sklop: Endoaktivator
Interne Kennung: 523886
Los: LOT-0017
Titel: 17. sklop: Sterilizator
Beschreibung: 17. sklop: Sterilizator
Interne Kennung: 523887
Los: LOT-0018
Titel: 18. sklop: Sistem za strojno širjenje kanalov
Beschreibung: 18. sklop: Sistem za strojno širjenje kanalov
Interne Kennung: 523888
Los: LOT-0019
Titel: 19. sklop: Peč za keramiko
Beschreibung: 19. sklop: Peč za keramiko
Interne Kennung: 523889
Los: LOT-0020
Titel: 20. sklop: Mikromotor za zobno tehniko
Beschreibung: 20. sklop: Mikromotor za zobno tehniko
Interne Kennung: 523890
Los: LOT-0021
Titel: 21. sklop: Sesalna enota
Beschreibung: 21. sklop: Sesalna enota
Interne Kennung: 523891
Los: LOT-0022
Titel: 22. sklop: Odsesovalna enota
Beschreibung: 22. sklop: Odsesovalna enota
Interne Kennung: 523892
Los: LOT-0023
Titel: 23. sklop: Mešalec za silikonske in polietrske odtisne mase
Beschreibung: 23. sklop: Mešalec za silikonske in polietrske odtisne mase
Interne Kennung: 523893
Los: LOT-0024
Titel: 24. sklop: Voziček za shranjevanje materiala in zdravil s ključavnico
Beschreibung: 24. sklop: Voziček za shranjevanje materiala in zdravil s ključavnico
Interne Kennung: 523894
Los: LOT-0025
Titel: 25. sklop: Videolaringoskop
Beschreibung: 25. sklop: Videolaringoskop
Interne Kennung: 523895
Los: LOT-0026
Titel: 26. sklop: Obrezovalec mavca za zobotehnični (ortodontski) laboratorij
Beschreibung: 26. sklop: Obrezovalec mavca za zobotehnični (ortodontski) laboratorij
Interne Kennung: 523896
Los: LOT-0027
Titel: 27. sklop: Sistem inštrumentov za aplikacijo hidravličnih cementov
Beschreibung: 27. sklop: Sistem inštrumentov za aplikacijo hidravličnih cementov
Interne Kennung: 523897
Los: LOT-0028
Titel: 28. sklop: Set inštrumentov za odstranjevanje zalomljenih inštrumentov iz koreninskega kanala
Beschreibung: 28. sklop: Set inštrumentov za odstranjevanje zalomljenih inštrumentov iz koreninskega kanala
Interne Kennung: 523898