See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH I CHEMIOTERAPII - 48 PAKIETÓW
Beschreibung: DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH I CHEMIOTERAPII - 48 PAKIETÓW
Vorherige Bekanntmachung: 330026-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Nintedanibum
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje w postępowaniu prawo opcji polegające na tym, iż część zamówienia tzw. zamówienie podstawowe Zamawiający zobowiązuje się zamówić, zaś część dodatkowa wykraczająca ponad zamówienie podstawowe będzie stanowiła opcję, z której Zamawiający może skorzystać, ale nie ma takiego obowiązku. Zamawiający przewiduje prawo opcji w następujących przypadkach: Jeżeli w czasie realizacji przedmiotu zamówienia wprowadzona zostanie do obrotu nowa dawka przedmiotu zamówienia lub zaistnieje potrzeba zakupu innych, nie ujętych w umowie dawek tego samego przedmiotu zamówienia, możliwa jest zmiana dawek do realizacji lub wprowadzenie nowej dawki z jednoczesnym zmniejszeniem lub rezygnacją z dawek dotychczas przewidzianych w umowie. Przedmiotowa zmiana jest możliwa wraz z konsekwencjami ilościowymi i rachunkowymi dokonanej zmiany, z zastrzeżeniem, że nie może być zwiększona wartość oferty częściowej. Powyższa zmiana jest możliwe jeśli ilość podlegająca zmianie nie przekroczy +/- 50% pozycji określonej w umowie, której dotyczy zmiana (zamówienie podstawowe 50% każdej pozycji określonej w umowie). Powyższa zmiana jest możliwa po uprzednim poinformowaniu Wykonawcy w formie pisemnej o stosowaniu prawa opcji i przekazaniu opisu przedmiotu zamówienia z określeniem nowego zakresu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Cladribinum
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: PANITUMUMABUM
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Doxorubicinum
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Etoposidum
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Bortezomibum
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Aprepitantum
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Axitinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Calcii folinas
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Denosumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Eribulinum
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Everolimusum
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Fludarabini phosphas
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Lanreotidum
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Pazopanibum
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Peginterferonum alfa-2a
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Pomalidomidum
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Ramucirumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Rasburicasum
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Regorafenib
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Beschreibung: Trabectedinum
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Beschreibung: Brigatinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Beschreibung: Tislelizumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Beschreibung: Fruquintinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Mirvetuximabum soravtansinum
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Beschreibung: Rucaparibum
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Beschreibung: Capivasertibum
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Trastuzumabum + Pertuzumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Beschreibung: Ripretinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Beschreibung: Darbepoetyna α
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Beschreibung: Aflibercept
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Beschreibung: Afliberceptum
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34
Beschreibung: Dupilumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35
Beschreibung: Epoetinum Alfa a 1000j
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36
Beschreibung: Filgotinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37
Beschreibung: Dimethylis fumaras
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39
Beschreibung: Cetuximabum
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40
Beschreibung: Pembrolizumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41
Beschreibung: Vinorelbinum
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42
Beschreibung: Bevacizumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Abirateroni acetas
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Beschreibung: Palbociclibum
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Beschreibung: Pemetreksedum
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46
Beschreibung: Trastuzumabum derukstekan
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47
Beschreibung: Mitomycin
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48
Beschreibung: Sorafenibum
Interne Kennung: Pakiet nr 48