2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van ronde transparante GBOR schilden ten voordele van de Geïntegreerde politie gestructureerd op twee niveaus
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop van ronde transparante GBOR schilden ten voordele van de Geïntegreerde politie gestructureerd op twee niveaus
Interne Kennung: 2027R3004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2027R3004 - 1
Interne Kennung: 1